Micronode Block (1.0.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Component
vi: Thành phần

en: All
vi: Tất cả

en: Published
vi: Đã công bố

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: author
vi: tác giả

en: by
vi: bởi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
