Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Settings
af: Verstellings

en: Save
af: Stoor

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: role
af: rol

en: Language code
af: Taalkode
