Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Medium
ar: متوسط

en: role
ar: دور

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Debugging
ar: تصحيح الأخطاء
