Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Medium
ast: Mediu

en: role
ast: rol
