Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Save
az: Saxla

en: Small
az: Balaca

en: Large
az: Böyük

en: Medium
az: Orta

en: role
az: rol

en: Language code
az: Dil kodu

en: Debugging
az: Sazlama
