Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Settings
be: Налады

en: Save
be: Захаваць

en: Medium
be: Сярэдні

en: role
be: роля

en: Language code
be: Код мовы
