Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Settings
bg: Настройки

en: Save
bg: Запази

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Medium
bg: Среда

en: role
bg: роля

en: Language code
bg: Код на език
