Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Medium
bn: মাঝারি

en: role
bn: ভূমিকা

en: Language code
bn: ভাষা কোড
