Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Medium
cs: Střední

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Debugging
cs: Ladění

en: Button size
cs: Velikost tlačítka

en: Site default language code
cs: Kód výchozího jazyku
