Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Medium
cy: Canolig

en: Basic settings
cy: Gosodiadau sylfaenol

en: role
cy: swyddogaeth

en: Language code
cy: Côd yr iaith
