Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Medium
eo: Medio

en: role
eo: rolo

en: Language code
eo: Lingva kodo
