Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Medium
eu: Ertaina

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: role
eu: zeregina

en: Are you sure?
eu: zihur zaude?

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea
