Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðal

en: role
is: leiklutur

en: Language code
is: Málkota
