Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Medium
gl: Medio

en: Basic settings
gl: Axustes básicos

en: role
gl: rol

en: Language code
gl: Código do idioma

en: Debugging
gl: Depuración

en: Button size
gl: Tamaño do botón
