Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: role
gu: હોદો

en: Are you sure?
gu: શું તમને ખાતરી છે?

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત
