Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Save
he: שמירה

en: Small
he: קטן

en: Large
he: גדול

en: Medium
he: בינוני

en: Basic settings
he: הגדרות בסיסיות

en: role
he: תפקיד

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Language code
he: קוד השפה

en: Debugging
he: איתור באגים
