Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Medium
hr: Srednji

en: Basic settings
hr: Osnovne postavke

en: role
hr: uloga

en: Language code
hr: Kôd jezika
