Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: role
hy: դեր

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
