Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Settings
id: Pengaturan

en: Save
id: Simpan

en: Small
id: Kecil

en: Large
id: Besar

en: Medium
id: Sedang

en: role
id: pemeran

en: Are you sure?
id: Anda yakin?

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Debugging
id: Pencarian bug

en: Site default language code
id: Kode bahasa default situs
