Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Medium
is: Miðlungs

en: Basic settings
is: Grunnstillingar

en: role
is: hlutverk

en: Language code
is: Tungumálskóði
