Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Small
jv: Cilik

en: Large
jv: Gedhe

en: Medium
jv: Sedheng

en: role
jv: paraga

en: Language code
jv: Kode bāsā
