Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Medium
ka: საშუალო

en: role
ka: როლი

en: Language code
ka: ენის კოდი
