Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Medium
kk: Орташа

en: role
kk: рөл

en: Language code
kk: Тілдің коды
