Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Medium
km: មធ្យម

en: role
km: តួនាទី

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
