Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Small
kn: ಚಿಕ್ಕದಾದ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Debugging
kn: ದೋಷನಿವಾರಣೆ
