Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: role
ku: ڕۆڵ

en: Language code
ku: کۆدی زمان
