Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: role
lt: rolė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Button size
lt: Mygtuko dysis
