Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Save
mn: Хадгалах

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Medium
mn: Дундаж

en: Language code
mn: Хэлний код
