Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mr: संरचना

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Small
mr: लहान

en: Large
mr: मोठे

en: Language code
mr: भाषेची संकेताक्षरं
