Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
