Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Medium
ne: माध्यम

en: role
ne: भूमिका

en: Language code
ne: भाषा संकेत
