Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Basic settings
nl: Basisinstellingen

en: role
nl: rol

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Language code
nl: Taalcode

en: Debugging
nl: Debuggen

en: Button size
nl: Knopgrootte

en: Test mode
nl: Testmodus

en: You have been logged out.
nl: U bent uitgelogd.

en: nothing to do
nl: geen acties

en: Site default language code
nl: Standaardtaalcode van de site
