Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Save
pt: Salvar

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Medium
pt: Médio

en: Basic settings
pt: Configurações básicas

en: role
pt: papel dos usuários

en: Are you sure?
pt: Você tem certeza?

en: Language code
pt: Código do idioma

en: Debugging
pt: Depurando

en: Button size
pt: Tamanho do botão

en: Site default language code
pt: Código de idioma padrão do site
