Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Medium
sl: Srednja

en: role
sl: vloga

en: Language code
sl: Koda jezika
