Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Medium
sq: Mesatar

en: role
sq: roli

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
