Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Medium
sv: Mellan

en: Basic settings
sv: Grundläggande inställningar

en: role
sv: roll

en: Are you sure?
sv: Är du säker?

en: Language code
sv: Språkkod

en: Debugging
sv: Felsökning

en: Button size
sv: Storlek på knapp

en: Test mode
sv: Testläge

en: Register users
sv: Registrera användare
