Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Medium
ta: தகுந்த

en: role
ta: பாத்திரம்

en: Language code
ta: மொழி குறிமுறை

en: Debugging
ta: பிழைத்திருத்தும்
