Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: role
th: ระดับผู้ใช้

en: Are you sure?
th: คุณแน่ใจหรือ ?
