Microspid PASW (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
