Microspid PASW (8.x-1.0-beta10) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: role
sk: kategórie používateľov

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Site default language code
sk: Predvolený kód jazyka
