Microspid PASW (8.x-1.0-beta11) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Save
vi: Lưu

en: Basic settings
vi: Các thiết lập cơ bản

en: role
vi: vai trò

en: Are you sure?
vi: Bạn chắc chưa?

en: Language code
vi: Mã ngôn ngữ

en: Debugging
vi: Gỡ lỗi
