Microspid PASW (8.x-1.0-beta15) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Basic settings
hi: बेसिक सेटिंग्स

en: Are you sure?
hi: क्या आपको यकीन है?

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Debugging
hi: दोषमार्जन
