Microspid PASW (8.x-1.0-beta15) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Save
hu: Mentés

en: Basic settings
hu: Alapbeállítások

en: role
hu: szerepkör

en: Are you sure?
hu: Biztos?

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Debugging
hu: Hibakeresés

en: Site default language code
hu: A webhely alapértelmezés szerinti nyelvi kódja
