Microspid PASW (8.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fi: Asetukset

en: Save
fi: Tallenna

en: Basic settings
fi: Perusasetukset

en: role
fi: rooli

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Debugging
fi: Debuggaus

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Site default language code
fi: Sivuston oletuskielikoodi
