Microspid PASW (8.x-1.0-beta6) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: role
pl: rola

en: Language code
pl: Kod języka

en: Debugging
pl: Debugowanie

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Site default language code
pl: Kod domyślnego języka witryny
