Microspid PASW (8.x-1.0-beta8) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Save
fa: ذخیره

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: role
fa: نقش

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Language code
fa: کد زبان

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Test mode
fa: حالت آزمایش

en: Site default language code
fa: کد زبان پیش‌فرض سایت
