Microspid PASW (8.x-1.0-beta8) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Basic settings
ja: 基本設定

en: role
ja: 役割

en: Are you sure?
ja: 本当に良いですか?

en: Language code
ja: 言語コード

en: Debugging
ja: デバッグ処理

en: Site default language code
ja: サイトのデフォルト言語コード
