Midtrans Commerce (2.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Merchant ID
nl: Verkoper-ID

en: Discount Type
nl: Kortingstype

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
nl: U heeft de betaling geannuleerd bij @gateway maar kan de bestelling afmaken als u er klaar voor bent.
