Midtrans Commerce (2.0.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Custom Fields
uk: Нетипові поля

en: Merchant ID
uk: Торговий ідентифікатор

en: Discount Type
uk: Тип знижки

en: Commerce (contrib)
uk: Торгівля (внесені)
