Midtrans Commerce (2.1.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Merchant ID
hu: Kereskedőazonosító

en: Discount Type
hu: Leárazás típusa

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: You have canceled checkout at @gateway but may resume the checkout process here when you are ready.
hu: @gateway fizetési átjárónál a folyamat meg lett szakítva, de később még bármikor folytatható.
